Adress och information

 

Lundaskolan

Lundagatan 43

117 28 Stockholm

 

E-post: info@lundaskolan.se

 

Konto för barnomsorgsavgiften:
Postgiro: 875745-2

 

Vi har personal på plats mellan 07.00 – 17.30. Lättast är annars att nå oss via allas personliga e-post.

 

Välkommen  //  Gunnel

Per Johansson

Skolchef

Gunnel Johansson

Rektor

E-post och telefonnummer

Rektor: Gunnel Johansson gunnel@lundaskolan.se

 

Lärare FSK: 

Lärare Åk 1: Jeanette  jeanette@lundaskolan.se

Lärare Åk 2: Karolina  karolina@lundaskolan.se

Lärare Åk 3: Rebecca   rebecca@lundaskolan.se

Pedagogisk personal:

Stefan  stefan@lundaskolan.se

Petra  petra@lundaskolan.se

Ivar  ivar@lundaskolan.se

Filippa  filippa@lundaskolan.se

Johan  johan@lundaskolan.se

Johanna  johanna@lundaskolan.se

 

Skolchef: Per Johansson per@lundaskolan.se

 

Telefon Rektor: 0707395776

Telefon Förskoleklass: 0707459598

Telefon Åk 1: 0705736217

Telefon Åk 2-3: 0705736226

 

Arbetsplatsens skyddsombud är Stefan 

Skicka ett meddelande till oss

©Copyright Lundaskolan