Adress och information

 

Lundaskolan

Lundagatan 43

117 28 Stockholm

 

Konto för barnomsorgsavgiften:
Postgiro: 875745-2

 

Vi har personal på plats mellan

07.00 – 17.30. Lättast är annars att nå oss via allas personliga e-post.

 

Välkommen  //  Gunnel

Per Johansson

Skolchef

Gunnel Johansson

Rektor

E-post och telefonnummer

Rektor: Gunnel Johansson gunnel@lundaskolan.se

 

Ansvarig lärare FSK: Emma emma@lundaskolan.se

Lärare Åk 1: Simon  simon@lundaskolan.se

Lärare Åk 2: Jeanette  jeanette@lundaskolan.se

Lärare Åk 3: Shirley shirley@lundaskolan.se

Pedagogisk personal:

Stefan  stefan@lundaskolan.se

Petra  petra@lundaskolan.se

Merlin  merlin@lundaskolan.se

Filippa  filippa@lundaskolan.se

Johan  johan@lundaskolan.se

Johanna  johanna@lundaskolan.se

Hedda hedda@lundaskolan.se

Johanna E  johanna.e@lundaskolan.se

 

Skolchef: Per Johansson per@lundaskolan.se

 

Telefon Rektor: 0707395776

Telefon Förskoleklass: 0705736226

Telefon Åk 1: 0707459598

Telefon Åk 2: 0705736217

Telefon Åk 3: 0790738707

 

Arbetsplatsens skyddsombud är Stefan 

Skicka ett meddelande till oss

Tack för ditt meddelande!